O Educatum

Educatum to rosyjskojęzyczny serwis internetowy w całości poświęcony zagadnieniom wykształcenia w Polsce. Projekt stanowi vademecum wiedzy dla kandydatów z krajów byłego Związku Radzieckiego.

Kluczowe elementy:
  • katalog polskich uczelni – w katalogu są przedstawione wszystkie polskie uczelnie. Każdy wpis zawiera krótki opis instytucji, dane kontaktowe, informacje o rekrutacji oraz listę kierunków. Wpis może zostać poszerzony o dodatkowe treści na życzenie przedstawicieli uczelni.
  • wyszukiwarka – użytkownicy serwisu mogą skorzystać z wyszukiwarki w języku rosyjskim. Możliwość wyszukiwania wg miasta, województwa, kierunku studiów, nazwy oraz formy organizacyjnej uczelni.
  • poradnik – zawiera informacje o systemie kształcenia w Polsce, ogólnych wymogach rekrutacyjnych, programach stypendialnych, kwestiach wizowych oraz sprawach bytowych. Wszystkie treści są dostosowane do specyfiki potrzeb zagranicznych kandydatów.
  • aktualności – wiadomości dotyczące wykształcenia w Polsce, kursy języka polskiego, dni otwarte, targi edukacyjne, statystyki i rankingi, nowe i ciekawe kierunki, terminy oraz wyniki kampanii rekrutacyjnych.
  • forum – miejsce, w którym użytkownicy dzielą się własnym doświadczeniem, zapoznają się z indywidualnymi przypadkami, zasięgają porad oraz zostawiają swoje opinie na temat uczelni, firm pośredniczących, studiów w Polsce.
  • doświadczenie osobiste – twórcy serwisu to osoby z krajów byłego Związku Radzieckiego, które z powodzeniem ukończyli studia w Polsce. Stąd, projekt charakteryzuje się szczególnymi cechami: znajomością specyficznych potrzeb rosyjskojęzycznego kandydata oraz informacjami sprawdzonymi na własnym doświadczeniu autorów.

Jeśli jesteś przedstawicielem polskiej uczelni i chcesz szerzej przedstawić ofertę edukacyjną, zapytaj nas jak mail@educatum.eu lub zapoznaj się z możliwościami promocji na projekcie Educatum.

Osoba do kontaktu

Helena Stanisławczyk-Luto
+48 (22) 21-99-677
mail@educatum.eu